VÝBĚR Z SORTIMENTU ROSSISPORT ŠPINDLERŮV MLÝN

Number of displayed goods: 9

Vše -> Všechny sporty-> běžecké vyb.->Všechny značky

Rossignol - .běžky Rossignol R Skin Sport+vázání

Rossignol rekreační lyže na klasiku s mohérovými pásy R-SKIN SPORT využívají konstrukce Zymax a hodí se pro sportovce orientované na fitness. Cena včetně vázání.
Price (vat incl.): 6880 Kč

Rossignol - .běžky Rossignol X Tour Skin+vázání

Rossignol X-Tour Escape R-Skin jsou lyže určené pro jízdu v upravených stopách i off-track pro začátečníky i pokročilé lyžaře.cena včetně vázání.
Price (vat incl.): 5290 Kč

Rossignol - boty Běžkařské Rossignol X-1 Ultra W

boty Rossignol X-1 ULTRA FW nabízí teplo a stabilitu. Ultra má tradiční šněrovací design s vnějším krytem, ​​který pomáhá utěsnit nohy tak, aby se k ní nedostal sníh a bylo zajištěno teplo a sucho.
Price (vat incl.): 2390 Kč

Rossignol - běžkařské boty Rossignol X-2

XC 2 se hodí pro začátečníky a rekreační lyžaře. Nová konstrukce podrážky zvyšuje komfort a oporu chodidla, konstrukce s kloubem pak optimální pohyblivost, dobrou stabilitu a kontrolu. Teplem tvarovatelná botička, vnitřní překrytí šněrování a vyšší manžety jsou zárukou většího komfortu a lepší tepelné izolace.
Price (vat incl.): 2490 Kč

Rossignol - běžkařské boty Rossignol X-3

Design bot je určen pro rekreační lyžaře. Jsou vybaveny podpůrnou fixní manžetou a pevným popruhem a turistickou podrážkou. Teplem tvarovaný vnitřek boty spolu s vnějším materiálem nabízí hřejivost za všech podmínek.
Price (vat incl.): 2990 Kč

Rossignol - běžkařské boty Rossignol X-3W

Všestranná dámská běžkařská bota Rossignol X-3 FW s novou konstrukcí podrážky, zvyšuje komfort a oporu chodidla, konstrukce s kloubem pak optimální pohyblivost, dobrou stabilitu a kontrolu. Teplem tvarovatelná botička, vnitřní překrytí šněrování a vyšší manžety jsou zárukou většího komfortu a lepší tepelné izolace.
Price (vat incl.): 2990 Kč

Rossignol - běžkařské boty Rossignol X-6 Combi

Rossignol X-6 Combi je bota určená jak na klasickou techniku, tak na bruslení pro fitness orientované nebo aktivní rekreační lyžaře. Zpevněný kotník jako při bruslení s měkkou podrážkou v ohybu, aby neomezovala při odrazech v klasice.
Price (vat incl.): 3890 Kč

Rossignol - běžky Evo First 49AR

Rossignol EVO FIRST 49 AR jsou cenově dostupné lyže určené pro začátečníky. Kratší délky umožňují lepší kontrolu a ovládání lyže. Skluznice Waxless AR Plus je zárukou dokonalého kompromisu mezi skluzem a držením bez nutnosti jakékoliv přípravy. Cena bez vázání
Price (vat incl.): 3790 Kč

Rossignol - běžky Rossignol Evo First 49 AR

Rossignol EVO FIRST 49 AR jsou cenově dostupné lyže určené pro začátečníky. Kratší délky umožňují lepší kontrolu a ovládání lyže. Skluznice Waxless AR Plus je zárukou dokonalého kompromisu mezi skluzem a držením bez nutnosti jakékoliv přípravy.
Price (vat incl.): 3790 Kč