VÝBĚR Z SORTIMENTU ROSSISPORT ŠPINDLERŮV MLÝN

Number of displayed goods: 15

Vše -> Lyže běh-> Všechny typy->Všechny značky

Rossignol - .běžky Rossignol R Skin Sport+vázání

Rossignol rekreační lyže na klasiku s mohérovými pásy R-SKIN SPORT využívají konstrukce Zymax a hodí se pro sportovce orientované na fitness. Cena včetně vázání.
Price (vat incl.): 6880 Kč

Rossignol - .běžky Rossignol X Tour Skin+vázání

Rossignol X-Tour Escape R-Skin jsou lyže určené pro jízdu v upravených stopách i off-track pro začátečníky i pokročilé lyžaře.cena včetně vázání.
Price (vat incl.): 5290 Kč

Rossignol - boty Běžkařské Rossignol X-1 Ultra W

boty Rossignol X-1 ULTRA FW nabízí teplo a stabilitu. Ultra má tradiční šněrovací design s vnějším krytem, ​​který pomáhá utěsnit nohy tak, aby se k ní nedostal sníh a bylo zajištěno teplo a sucho.
Price (vat incl.): 2390 Kč

Fischer - boty Comfort My Style

dámská běžecká turistická bota
Price (vat incl.): 1990 Kč

Fischer - boty Fischer 9000 Jr

juniorské běžecké boty,profil SNS původní cena 3360,- nyní 2590,-
Price (vat incl.): 2590 Kč

Fischer - boty Fischer Offtrack 3

Nohy v teple po dlouhé hodiny a dobrou stabilitu nabízí boty OFFTRACK 3, které jsou výborné do volného terénu, ale bez problémů použitelné i pro ježdění ve stopě. Jejich výhodou je také límec zabraňující zapadnutí sněhu do bot. O nohy v teple se postará vnitřní vložka z textilie s podílem vlny. Rozměr hrazdičky odpovídá běžnému vázání.
Price (vat incl.): 2190 Kč

Fischer - boty Fischer S3000

starší model běžkařsých bot na bruslení,podrážka profil SNS původní cena 3990,- nyní 2990,-
Price (vat incl.): 2990 Kč

Fischer - boty XJ Sprint

dětské běžecké boty
Price (vat incl.): 1590 Kč

Fischer - botyFischer RC3 Combi

Oblíbený sportovní model běžeckých bot, vhodný pro lyžaře kombinující obě běžecké techniky. Nohu dobře drží díky výztuži s pohyblivým kloubem, nad kotníky se dají dotáhnout lehkým páskem na suchý zip. Vybaveny jsou vnitřním polstrováním Comfort Guard, které se postará o tepelný komfort. V oblastech kolem kotníku a paty se nachází "chytrá hmota", tzv. THERMO FIT, která se po krátkém užívání zcela přizpůsobí tvaru nohy a navíc také disponuje výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. RC3 COMBI mají měkčí podrážku i výztuž oproti RC3 SKATE, dají se tak dobře použít i pro klasiku. Jde o velmi univerzální boty pro pohodové běžkování.
Price (vat incl.): 3590 Kč

Rossignol - běžkařské boty Rossignol X-2

XC 2 se hodí pro začátečníky a rekreační lyžaře. Nová konstrukce podrážky zvyšuje komfort a oporu chodidla, konstrukce s kloubem pak optimální pohyblivost, dobrou stabilitu a kontrolu. Teplem tvarovatelná botička, vnitřní překrytí šněrování a vyšší manžety jsou zárukou většího komfortu a lepší tepelné izolace.
Price (vat incl.): 2490 Kč

Rossignol - běžkařské boty Rossignol X-3

Design bot je určen pro rekreační lyžaře. Jsou vybaveny podpůrnou fixní manžetou a pevným popruhem a turistickou podrážkou. Teplem tvarovaný vnitřek boty spolu s vnějším materiálem nabízí hřejivost za všech podmínek.
Price (vat incl.): 2990 Kč

Rossignol - běžkařské boty Rossignol X-3W

Všestranná dámská běžkařská bota Rossignol X-3 FW s novou konstrukcí podrážky, zvyšuje komfort a oporu chodidla, konstrukce s kloubem pak optimální pohyblivost, dobrou stabilitu a kontrolu. Teplem tvarovatelná botička, vnitřní překrytí šněrování a vyšší manžety jsou zárukou většího komfortu a lepší tepelné izolace.
Price (vat incl.): 2990 Kč

Rossignol - běžkařské boty Rossignol X-6 Combi

Rossignol X-6 Combi je bota určená jak na klasickou techniku, tak na bruslení pro fitness orientované nebo aktivní rekreační lyžaře. Zpevněný kotník jako při bruslení s měkkou podrážkou v ohybu, aby neomezovala při odrazech v klasice.
Price (vat incl.): 3890 Kč

Rossignol - běžky Rossignol Evo First 49 AR

Rossignol EVO FIRST 49 AR jsou cenově dostupné lyže určené pro začátečníky. Kratší délky umožňují lepší kontrolu a ovládání lyže. Skluznice Waxless AR Plus je zárukou dokonalého kompromisu mezi skluzem a držením bez nutnosti jakékoliv přípravy.
Price (vat incl.): 3790 Kč

Ice Peak - rukavice Karne

sportovní tenké neprofoukavé rukavice
Price (vat incl.): 490 Kč