VÝBĚR Z SORTIMENTU ROSSISPORT ŠPINDLERŮV MLÝN

Počet zobrazených výrobků: 10

Vše -> Všechny sporty-> chrániče->Všechny značky

Dainese - Soft Pants Short

Cena s DPH: 3100 Kč

Dainese - Soft Short Seamless

Cena s DPH: 3290 Kč

Dainese - chránič Back Protector Soft

Cena s DPH: 3590 Kč

Dainese - chránič Hector

Cena s DPH: 1240 Kč

Komperdell - chránič Provocatrice

dámský korzetový chránič páteře
Cena s DPH: 5990 Kč

Rossignol - chránič Rossignol West Lady

Nový RPG VEST W je ultra-lehký a prodyšný chránič zad , který byl vyroben z SAS-TECH multi-impact pěny, která je v souladu s normami EN-CE 1621-2. Má přední zip a pás z prodyšné a pružné síťoviny, která zajišťuje dobrý fit a prodyšnost. - See more at: http://www.rossignol.com/CZ/CZ/rpg-vest-w--sas-tec--2016--RKFP400--product--alpine-women-protections.html#sthash.xL2VhTcG.dpuf
Cena s DPH: 2990 Kč

Komperdell - chránič Top

dámský chránič páteře
Cena s DPH: 4990 Kč

Dainese - chránič páteře Dainese Waistcoat lite

Dainese Waistcoat Flex Lite M Dainese WAISTCOAT FLEX LITE , Vesta Flex Lite s integrovaným páteřovým chráničem, který se vyznačuje Flex Technology. Dvě překrývající se vrstvy Crash Absorb® pěny s paměti, které se mohou volně pohybovat nezávisle na sobě. Tím zajišťují dokonalé padnutí v návaznosti na anatomii páteře.
Cena s DPH: 3590 Kč

Rossignol - chránič páteře Rossignol RPG Vest

Nový RPG VEST SR je ultra-lehký a prodyšný chránič zad pro lyžaře-juniory, který byl vyroben z SAS-TECH multi-impact pěny, která je v souladu s normami EN-CE 1621-2. Má přední zip a pás z prodyšné a pružné síťoviny, která zajišťuje dobrý fit a prodyšnost.
Cena s DPH: 3190 Kč

Rossignol - chránič páteře Rossignol RPG Vest Jr

Nový RPG VEST JR je ultra-lehký a prodyšný chránič zad pro juniory, který byl vyroben z SAS-TECH multi-impact pěny, která je v souladu s normami EN-CE 1621-2. Má přední zip a pás z prodyšné a pružné síťoviny, která zajišťuje dobrý fit a prodyšnost.
Cena s DPH: 2590 Kč